V ponedeljek, 2. 9. 2024, se pričenja šolsko leto 2024/25.

Pouk za učence od 2.–9. razreda matične in podružnične šole bo prvi šolski dan potekal od 8.20–12.40. Učenci s seboj prinesejo copate, pisala in ostale potrebščine po urniku, ki bo poleg ostalih informacij objavljen na spletni strani šole.

Prvošolci in prvošolke matične in podružnične šole Mlinše bodo pričeli z dejavnostmi ob 9. uri na matični šoli.

Pred poukom in po pouku bo prvi šolski dan organizirano najnujnejše varstvo v učilnicah prvih razredov. Prosimo, da za 2. in 3. september učencem (od 2. do 5. razreda) v beležko napišete, do katere ure bodo v šoli in način odhoda domov. Za kasnejše dni bo veljala prijavnica, ki jo boste oddali razredniku.

Šolski prevozi z avtobusi in s kombiji so prvi dan organizirani po priloženem voznem redu. Od 3. septembra dalje za kombi prevoz velja drug vozni red.

Kosilo in malica je za (tudi prvi šolski dan) tiste učence, ki ste jih prijavili v eAsistentu. Prijave in odjave prehrane za posamezne dneve so že možne preko eAsistenta ali v tajništvu šole (tajnistvo@osik.si ali tel.: 03 56 70 200).

Opažamo, da vsi starši v eAsistentu še niste izpolnili prijavnice na prehrano za novo šolsko leto. Prijava preko eAsistenta ni več mogoča, zato je nujno potrebno izpolniti priloženo prijavnico na prehrano in jo v tajništvo dostaviti do petka, 30. 8. 2024 do 8. ure zjutraj .

Vsem skupaj izrekamo prijazno in prisrčno dobrodošlico.

Vodstvo šole in kolektiv

Razredništvo