V sredo, 16. 10. 2024, je prvošolce in drugošolce podružnične šole Mlinše obiskala policistka. S policistko so se pogovarjali o varnem prečkanju ceste, o pomenu rumene rutice ter o varni vožnji. Policistka je učencem podarila kresničko, da bodo v prometu poslej še bolj vidni. Za razigrano igro v varnem okolju je poskrbela še z baloni. Po pogovoru so se skupaj odpravili po varni šolski poti ob šoli do semaforiziranega prehoda za pešce, mimo igrišča ter nazaj proti šoli. Ker so prvošolci v letošnjem šolskem letu v kombinaciji z drugošolci, so na ta sprehod odšli kar skupaj. Tik pred slovesom je policistka na svojem avtomobilu vklopila še sireno in prižgala modre luči. Učenci so bili nad obiskom navdušeni. Nekaj utrinkov obiska smo ujeli v objektiv.